Contact

De Kleine Lelie

Hilvertsweg 89-91

1214 JB Hilversum
035-7504123

Buurtcoördinator Hilversum Zuid (1214-1215)

Trude van de Ven, 035-6292170  of  06-100 60 411, t.vandeven@hilversum.nl

Wijkagenten

Postcode 1215: Gerard Teernstra, 0900-8844
Postcode 1214: Linda de Jong, 0900-8844

Jeugdagent

Lotte Hoenson, 0900-8844

Jongerenwerk
Kinderwerk

Kati Lipusz, klipusz@versawelzijn.nl, 06 -23 672 691   Versa Welzijn

Stafmedewerker

Leslie van Thiel 06-29603144 lthiel@versawelzijn.nl

Opbouwwerker

Gert Bos, gbos@versawelzijn.nl, 06–19 227 082  Versa Welzijn

Maatschappelijk werker

Aniel Siriram    06-13965864     aniel.amwzuid@versawelzijn.nl

Consulent MEE

Marry Heijmans 06-14580168 mheijmans@mee-ugv.nl 

Sociaal Juridische dienst

Robin Hessels 06-13052159 rhessels@versawelzijn.nl

Mantelzorg

Fatiha Achrifi, fachrifi@versawelzijn.nl 06-47 918 657 Versa Welzijn

Beheer Kleine Lelie

Charly Filet 06-11079113 cfilet@versawelzijn.nl 

 

De activiteiten van de Lelie vinden plaats op verschillende locaties. Hieronder de adresgegevens:

Paulusschool

Irisstraat 2
1214 ET Hilversum

035-6246916

info@paulusschoolhilversum.nl

Zorgcentrum de Egelantier

Egelantierstraat 194
1214 EH Hilversum

035-7608002

Beatrix

Wijkcentrum St. Joseph

Minckelersstraat 71
1223 LD Hilversum
035- 647 83 47

Wijkcentrum Lopes Dias

Lopes Diaslaan 213
1222 VE Hilversum
035- 642 24 70

Wijkcentrum De Zoutkeet

Zoutmanlaan 3
1215 PR Hilversum
Telefoon 035 6248822 of 035-6242822

Welkom op Hilversumzuid.nl. Deze site bevat veel informatie over wijkcentrum de Lelie, tijdelijk de Kleine Lelie. Verder veel aanknopingspunten voor wat er te doen is in Hilversum Zuid. Ook adressen voor als u informatie zoekt. Veel plezier bij het bekijken van deze website.