Contact

De Kleine Lelie

Hilvertsweg 89-91

1214 JB Hilversum
035-7504123

Websites

www.samenmetdewijk.nl

Buurtcoördinator Hilversum Zuid (1214-1215)

Trude van de Ven, 035-6292170  of  06-100 60 411, t.vandeven@hilversum.nl

Wijkagenten

Postcode 1215: Gerard Teernstra, 0900-8844
Postcode 1214: Linda de Jong, 0900-8844

Jeugdagent

Lotte Hoenson, 0900-8844

Jongerenwerk
Kinderwerk

Kati Lipusz, klipusz@versawelzijn.nl, 06 -23 672 691   Versa Welzijn

Maarten Seijsener  mseijsener@versawelzijn.nl   06-30 275 883 Versa Welzijn

Opbouwwerker

Gert Bos, gbos@versawelzijn.nl, 06–19 227 082  Versa Welzijn

Sandra Zamir szamir@versawelzijn.nl 06-30 202 481 Versa Welzijn

Maatschappelijk werker

Aniel Siriram, asiriram@versawelzijn.nl 06-13 965 864 Versa Welzijn

Mantelzorg

Fatiha Achrifi, fachrifi@versawelzijn.nl 06-47 918 657 Versa Welzijn

De activiteiten van de Lelie vinden plaats op verschillende locaties. Hieronder de adresgegevens:

Paulusschool

Irisstraat 2
1214 ET Hilversum

035-6246916

info@paulusschoolhilversum.nl

Zorgcentrum de Egelantier

Egelantierstraat 194
1214 EH Hilversum

035-7608002

Beatrix

Wijkcentrum St. Joseph

Minckelersstraat 71
1223 LD Hilversum
035- 647 83 47

Wijkcentrum Lopes Dias

Lopes Diaslaan 213
1222 VE Hilversum
035- 642 24 70

Wijkcentrum De Zoutkeet

Zoutmanlaan 3
1215 PR Hilversum
Telefoon 035 6248822 of 035-6242822